Arbenita tallet me Feron dhe ish-vjehrrën!

Showbiz

 Arbenita tallet me Feron dhe ish-vjehrrën!

Çifi i shumëpërfolur, Fero dhe Arbenita, vazhdojnë të hedhin kunja për njëri tjetrin.

Së fundmi, Fero që ka hyrë thellë në ujërat e fesë deklaroi se i ka ndarë përfundimisht rrugët me Arbenitën, duke thënë se ajo nuk ka vend në xhenet marrë shkas nga ekspozimi i tepërt i trupit.

Duket se Arbenita ka zgjedhur të reagojë, kësaj rradhe duke përfshirë dhe mamanë e reperit në këtë dramë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ajo ka publikuar një meme që fokuson djemtë ballkanas 25 vjeçar të papunë, që mbahen nga nëna.

“Çka të them më tepër?”, është shprehur ajo krahas postimit.

Arbenita tallet me Feron dhe ish-vjehrrën!

ME TE LEXUARAT