Anulon koncertin në momentin e fundit, këngëtares shqiptare nuk i japin vizën

Showbiz

Anulon koncertin në momentin e fundit, këngëtares shqiptare nuk i

Këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ka zbuluar së fundmi se ka pasur probleme me vizën.

Si pasojë, ajo është detyruar të anulonte një koncert në Angli.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila njofton se nuk do të jetë pjesë e koncertit që mbahet me 26 nëntor.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Nuk do të jem në Angli për arsye të mos pajisjes me vizën e UK dhe kërkoj falje që nuk do të jem në këtë event kaq të bukur”, ka shkruar Shkurte Gashi në postimin e saj në “Instastory”.

Kujtojmë që ditën e djeshme Gashi ka publikuar bashkëpunimin e fundvitit me Labin, i cili titullohet “A ma fal tradhtinë”.

ME TE LEXUARAT