Alketa Vejsiu zbulon se sa ka qenë rroga e parë e saj

Showbiz

Alketa Vejsiu zbulon se sa ka qenë rroga e parë e saj

Alketa Vejsiu ka qënë gjithmonë transparente me publikun, por ditën e sotme ajo nuk ka hezituar të përgjigjet ndaj asnjë pyetjeje, me përjashtim të një pyetjeje. 

Një ndjekës e ka pyetur "Se sa e ka rrogën", por moderatorja duke mos dashur t'i përgjigjet për pagën aktuale, ka vendosur të ndajë me publikun se sa është paguar për herë të parë. 

Ajo tregoi se karrierën e ka nisur në "Top Albania Radio", ku rroga e parë ka qënë 250 mijë lekë dhe më pas e ka pasur 500 mijë lekë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Me këtë rrogë ajo tregon se më së shumti ka ndihmuar familjen

Gjithashtu ajo thotë se dhe ka qerasur miqtë të afërm edhe kolegët

 

ME TE LEXUARAT