Aktorja e njohur turke, e dyta në listën e femrave më tërheqëse në botë

Showbiz

Aktorja e njohur turke, e dyta në listën e femrave më

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel ka zënë pozicionin e dytë në listën e IMDb për 2021 të femrave më tërheqëse në të gjithë botën të grupmoshës 28-30 vjeçare.

Edhe pse i ka munguar ekranit kohët e fundit si pasojë e mungesës së projekteve të reja, ajo vazhdon të jetë çdo ditë e më e suksesshme dhe e njohur në të gjithë botën.

E klasifikuar si një ndër femrat më të bukura në Turqi, Hande nuk është vetëm kaq. Sipas klasifikimit të IMDb për 2021, ajo është shpallur femra e dytë më e bukur në të gjithë botën duke e lënë vendin e parë për aktoren amerikane Kate Upton.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Aktorja e njohur turke, e dyta në listën e femrave më

ME TE LEXUARAT