Aktori i "Portokallisë" "ngacmon" farmacisten: Fustani që ke veshur, më fut të dridhura

Showbiz

Aktori i "Portokallisë" "ngacmon" farmacisten: Fustani

Në emisionin “Ftesë në 5” një nga temat që u fol me panelistët e ftuar ka qenë dhe stina e pranverës. Ndër të ftuarit kanë qenë aktori i “Portokallisë” Akil Varfi dhe farmacistja Sotira Jankulla.

Aktori ka vënë në siklet farmacisten duke i drejtuar një pyetje që kishte të bënte me fustanin e shkurtër që ajo kishte veshur.

Akil Varfi: Kam një pyetje për Sotirën. Pranvera është praktikisht një stinë pak më e ftohtë se vera. Temperaturat janë pak më të ulëta se në verë. Kur vishesh kështu në pranverë, jam kurioz të di se si vishesh në verë?

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Sotira Jankulla: Unë e ndjeva që këtë drejtim do të kishte pyetja. Por duhet të më shohësh në verë, duhet të takohemi një herë në verë këtu në emision.

Bieta Sulo: Çfarë të shtyu për këtë pyetje, çfarë të ngacmoi?

Akil Varfi: Po e kam në krah moj. Po e shikoja dhe po më kapte si një gjendje të ftohti, po dridhesha. Po dridhesha, po thosha wow.

Bieta Sulo: Duket bukur?

Akil Varfi: Absolutisht, e mrekullueshme. Duket më e bukur se pranvera vetë.

Sotira Jankulla: Ky është thjesht kurioz, por nuk ka gjë se është i vogël, kështu që i falet, janë gjëra të moshës dhe këto pyetje i lejohen.

ME TE LEXUARAT