“Ah si qenka dashnia”, Bora këndon këngën e Donadit (Video)

Showbiz

“Ah si qenka dashnia”, Bora këndon këngën e Donadit

Bora Zemani duket se nuk e ka harruar Donald Veshajn. Pavarësisht se aktori ka nisur një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother VIP me Beatrix Ramosajn.

“Toxic love” është kënga e Elgit Dodës, me tekst të Donald Veshaj,  që ky i fundit ia dedikoi ish-partneres së tij, Bora Zemani.

Por, në festën e ditëlindjes të Borës, këngëtarët e ftuar, Klajdi Haruni dhe Bruno kënduan këngën, teksa pranë tyre ishte moderatorja, që i shoqëronte e buzëqeshur.

Në një vend të dekoruar me detaje dhe me shumë shkëlqim, Bora kishte ftuar miqtë dhe kolegët e saj, duke përfshirë dhe konkurrentët dhe stafin e “Për’puthen”, ku ajo prezanton.

 

ME TE LEXUARAT