"A mendon se njihesh veç prej Ledrit?” Ja si përgjigjet Sara Hoxha

Showbiz

"A mendon se njihesh veç prej Ledrit?” Ja si përgjigjet

Ledri Vula dhe Sara Hoxha prej kohësh janë një ndër çiftet më të komentuar dhe simpatik të showbiz-it shqiptar. Me çdo dalje të tyre në publik apo me postimet në rrjetet sociale, vëmendja është tek ata të dy.

Së fundmi, Sara ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj në “Instagram”, të cilëve u ka kthyer përgjigje për pyetjet e tyre.

Madje ajo nuk ka ngurruar që t’u përgjigjet edhe komenteve negative apo kritikave që fansat i bëjnë herë pas here.  Ndër të tjera, dikush e pyeti atë nëse mendon se njihet vetëm për shkak të Ledrit.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

 “Jo vetëm që e mendoj por është fakt dhe e di shumë mirë!”, ka pranuar Sara pa asnjë problem.

"A mendon se njihesh veç prej Ledrit?” Ja si përgjigjet

Mirëpo, një tjetër e pyet Sarën:  “Pse i shkon Ledrit nga pas në çdo vend, a je toksike?”.

Por ajo thotë se nuk është aspak toksike. Madje, Sara shtoi se ajo rastis në ndonjë koncert të tij pasi aty ndodhen dhe njerëzit e saj më të afërt.

"A mendon se njihesh veç prej Ledrit?” Ja si përgjigjet

ME TE LEXUARAT