A ishin në dasmë? Armina zbulon raportin që ka me fëmijët e Shkëlzenit

Showbiz

A ishin në dasmë? Armina zbulon raportin që ka me

Ndërsa kanë kaluar disa ditë nga dasma madhështore e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit që u mbajt në Shijak, kjo e fundit ka gjetur pak kohë për të biseduar me ndjekësit e saj.

Njëri prej ndjekësve e ka pyetur blogeren nëse fëmijët e Shkëlzenit ishin të pranishëm në dasmën e tyre.

“Sigurisht që Po! Kemi një marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne”, shkroi blogerja për djalin dhe vajzën e partnerit të saj. Kujtojmë që pak kohë më parë, Armina foli dhe për marrëdhënien që kishte me fëmijët e tij.

Armina tregoi eksperiencën e saj duke u shprehur se nuk pretendon të jetë një nënë për ta. Unë i kam njohur që 9-vjeç.. jo absolutisht, nuk pretendoj më shumë, madje kam marëdhënie shoqërore me të, i jap këshilla, bëjmë qef.

S’mund t’i bëhem mama, se mamanë e kanë, absolutisht,” tha Armina.

A ishin në dasmë? Armina zbulon raportin që ka me

ME TE LEXUARAT