A i mungoi Donaldi në ditën e saj të lindjes? Shprehet Bora Zemani

Showbiz

A i mungoi Donaldi në ditën e saj të lindjes? Shprehet Bora

Bora Zemani, festoi dy ditë më parë ditën e saj të lindjes.Ajo mbushi 30 vjeç dhe gëzimin e kësaj dite e ndau me kolegë, familjarë, miq të vjetër e të rinj.

Në festën e saj ishin të ftuar edhe dy këngëtarët, Klajdi dhe Bruno, të cilët kënduan gjatë gjithë mbrëmjes.

Në një intervistë për “Prive”, Bora është shprehur:

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Ishte dhe një nga arsyet pse doja ta organizoja në mënyrë të tillë. Në këtë 30 vjetor ndihem shumë e përmbushur. Kam afër vetes familjen, miqtë e mi të ngushtë, miq të tjerë që i kam njohur gjatë rrugës dhe ndihem shumë e lumtur që kanë ardhur të gjithë. Tregon një shenjë respekti për njëri-tjetrin. Jam shumë e lumtur, nga të gjitha anët ndihem e përmbushur plotësisht.”

ME TE LEXUARAT