“A gëzohesh nëse del Monika?”, deklarata e Ilirit lë pa fjalë Arjolën

Showbiz

“A gëzohesh nëse del Monika?”, deklarata e Ilirit lë

Monika dhe Iliri kanë nisur një “luftë” me ironi, debate dhe përplasje të vazhdueshme. Kjo ka bërë që Monika të kalojë në “kampin” e Donaldit.

Në spektaklin e së premtes, ata patën një tjetër debat të ashpër.

Monika thotë se Iliri dëshiron që ta nxjerrë nga shtëpia.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ajo doli në nominim bashkë me Arbrin dhe të martën do të zbulohet kush do të lërë shtëpinë e famshme. Duke diskutuar për këtë, Arjola i është drejtuar Ilirit me pyetjen: “A gëzohesh nëse del Monika?”


Pjesë nga biseda: 

Iliri: Unë i qetë jam

Arjola: Shumë..


Iliri: Më shikon të preokupuar.

Arjola: Kur përmend të martën po.

Iliri: Jo, do të kisha dëshirë të rrinte shoku im sepse Monika nuk është shoqja ime. Nuk ka sesi një njeri i lig të jetë shoku i Monikës. 

ME TE LEXUARAT