A është në lidhje me Anën e Për’puthen? Bardhi shuan kurreshtjen

Showbiz

A është në lidhje me Anën e Për’puthen? Bardhi

Bardhyl Idrizi apo Bardhi ka qenë i ftuar së fundi në emisionin e Meriton Mjekiqit.


Ai u pyet edhe për thashethemet e shumta për një lidhje me Ana Lleshin konkurente e Për’puthen.

Këngëtari hoqi të gjitha dilemat dhe hodhi poshtë mundësitë për një gjë të tillë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

‘E përshëndes Anën. E kam shoqe të mirë. Ajo ka pas me qenë pjesë e një videoklipi tem por kënga u shty dhe s’u ba hiq” tha reperi, duke shuar zërat për lidhje dashurie dhe se mes tyre ka vetëm miqësi.’, u shpreh Bardhi.

Këngëtari numëron shumë hite dhe së fundi ka paralajmëruar edhe tri bashkëpunime të reja që nuk dihet ende se me kë.

ME TE LEXUARAT