‘’ Nuk do kthehemi mbrapsht pa tre pikëshin’’, miss Polonia fiton fansa në stadiumin ‘’Air Albania’’

Showbiz

‘’ Nuk do kthehemi mbrapsht pa tre pikëshin’’, miss

Martyna Chodorowska, e cilësuar si Miss Polonia, ishte mbrëmë në stadiumin “Air Albania” për të ndjekur ndeshjen mes Shqipërisë dhe kombëtares së saj.

‘’ Nuk do kthehemi mbrapsht pa tre pikëshin’’, miss

Bukuroshja brune ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram” disa fotografi, duke treguar se ndodhej në Tiranë për këtë sfidë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.
“Zgjuar që në orën 5 të mëngjesit dhe ja ku jam në Tiranë. Nuk do të kthehemi mbrapsht pa 3 pikët”, shkruan tifozja e flaktë polake.

‘’ Nuk do kthehemi mbrapsht pa tre pikëshin’’, miss

Më pas, Martyna ka postuar edhe foto nga stadiumi, duke treguar atmosferën që ishte krijuar aty.

‘’ Nuk do kthehemi mbrapsht pa tre pikëshin’’, miss

‘’ Nuk do kthehemi mbrapsht pa tre pikëshin’’, miss

‘’ Nuk do kthehemi mbrapsht pa tre pikëshin’’, miss

ME TE LEXUARAT