Aksidentohet macja 3000 dollarëshe e Cristiano Ronaldos, dërgohet me avion privat në Spanjë

Showbiz
Aksidentohet macja 3000 dollarëshe e Cristiano Ronaldos, dërgohet me

Macja Pepe e Cristiano Ronaldos është aksidentuar nga një makinë jashtë shtëpisë së tij në Itali. E preferuara e yllit të futbollit, e cila ka kushtuar 3000 dollarë mësohet se është dërguar në Spanjë me avion privat, për tu kujdesur nga e dashura e portugezit, Georgina Rodriguez.

Macja pa qime është pjesë e familjes së Ronaldos që prej 2 vitesh, dhe shumë video të publikuara nga sulmuesi i Juventusit tregojnë se ata e duan vërtetë shumë

Për ngjarjen, e dashura e Ronaldos tregoi si e ka përjetuar. “Pepe na shkaktoi një tmerrim. Ishte larguar nga shtëpia dhe e goditi makina. Ishte pranë vdekjes dhe për një muaj e gjysmë qëndroi në kujdesin intensiv veteriner. Motra ime Ivana po kujdeset për të dhe tashmë është duke u rekuperuar”, tha ajo.

ME TE LEXUARAT