Ulsi Manja i drejtohet Berishës: Ik dëgjo Lek Plepin në Shkodër dhe reflekto për ata që të kanë...

Politikë

Ulsi Manja i drejtohet Berishës: Ik dëgjo Lek Plepin në

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja ka këshilluar Sali Berishën nga foltorja e Kuvendit që të reflektojë rezultatin e zgjedhjeve dhe të pranojë humbjen e 14 majit.

Manja i është drejtuar Berishës duke i kërkuar që të mos dëgjojë vetëm zërat e brendshëm dhe srevilat që i rrinë pranë.

“Kam një fjalë për Berishën.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Mos dëgjo vetëm zërat e brendshme as servilet që të rrinë afër. Reflekto dhe për ata qytetarët që të pëlqejnë.

Dëgjo dhe Lek Plepin në Shkodër. Për këta ke nevojë ti të reflektosh. Kjo është punë e juaja s’na përket ne.”-tha Manja.

ME TE LEXUARAT