Trëndafila të kuq në çdo ulëse, çfarë nuk u pa në Kuvend? Momentet pikante nga seanca

Politikë

Trëndafila të kuq në çdo ulëse, çfarë nuk

Trëndafila të kuq në çdo ulëse të Kuvendit.

E gjithë kjo skenë që ka transformuar sallën e Kuvendit është në kuadër të Javës çame.

Siç shihet dhe nga disa pamje, LSA sjell disa momente më pikante nga salla e Kuvendit.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Mes këtyre momenteve pikante është dhe biseda mes ministrave të kabinetit Rama, Spiropali, zv.kryeministri Ahmetaj apo dhe ministrja Ibrahimaj.

ME TE LEXUARAT