Skandali McGonigal, reagon për herë të parë Lulzim Basha, zbardhet mesazhi i fortë

Politikë

Skandali McGonigal, reagon për herë të parë Lulzim Basha,

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë lidhur me skandalin me ish-zyrtarin e FBI, Charles McGonigal.

Përmes një postimi në Twitter Basha shkruan se e drejta vonon por nuk harron.

“E drejta vonon por nuk harron! Me SHBA në krah Shqipëria mund dhe do të bëhet vendi i mundësive për shqiptarët”, shkruan Basha.

ME TE LEXUARAT