Rama sërish në stadium me familjen, ulur pranë Dukës e Ballës

Politikë

Rama sërish në stadium me familjen, ulur pranë Dukës e

Kryeministri, Edi Rama edhe këtë të hënë ka zgjedhur që ta ndjekë në stadiumin “Air Albania" ndeshjen e Kombëtares.

Ai është ulur në të njejtin vend si gjithmonë dhe shoqerohet nga e shoqja, Linda Rama dhe djali i tij, Zaho.


Pranë kryeministrit ndodhet dhe Presidenti i FSHF, Armando Duka dhe Ministri i Brendshëm, Taulant Balla.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kombëtarja shqiptare e futbollit pret Ishujt Faroe në ndeshjen e sotme në ”Air Albania” ku merr përfundon me një festë të madhe cikli i eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë kanë siguruar që në ndeshjen e kaluar kualifikimin dhe kjo i ka dhënë qetësinë trajnerit Silvinjo.

ME TE LEXUARAT