Rama publikon pamje nga qendra shëndetësore e Prrenjasit: 37 mijë banorë do të marrin shërbim dinjitoz

Politikë

Rama publikon pamje nga qendra shëndetësore e Prrenjasit: 37 mijë


Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamje të qendrës shëndetësore në Prenjas.

Rama shprehet se tashmë qendra e re ofron një shërbim dinjitoz mjekësor, dhe se 37 mijë banorë tashmë do të marrin shërbim 24 orë.


‘Mirë mëngjes me ndryshimin rrënjësor të qendrës shëndetësore 24 orëshe të Prrenjasit, që sot ofron shërbim mjekësor dinjitoz për 37 mijë banorë, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Rama publikon pamje nga qendra shëndetësore e Prrenjasit: 37 mijë

ME TE LEXUARAT