Nard Ndoka: Pritëm që do ti tregonte futbollistëve serbë shqiponjën, ky i tregon “lulin”!

Politikë

Nard Ndoka: Pritëm që do ti tregonte futbollistëve serbë

Ish-deputeti Nard Ndoka, ka bërë një tjetër batutë epike ndërsa ka komentuar ndeshjen e mbrëmshme mes Serbisë dhe Zvicrës.

Nga ku Zvicra e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit, triumfoi me rezultatin 2-3 ndaj Serbisë, duke siguruar kualifikimin për në fazën e 1/16-ave të Kupës së Botës.

Me anë të një postimi në Facebook, Nard Ndoka shkruan shkruan :

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Pritem që do ti tregonte futbollistve serbë shqiponjën, ky i tregon “lulin”!, duke ironizuar ish-kryedemokratin Basha.

 

ME TE LEXUARAT