Monika Kryemadhi tregon format trupore (VIDEO)

Politikë

Monika Kryemadhi tregon format trupore (VIDEO)
Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, që prej momentit kur bashkëshorti i saj Ilir Meta la postin e Presidentit dhe u fut sërish nën petkun e opozitarit, është shfaqur shumë rrallë në politikë.

Siç duket Kryemadhi ka zbuluar një tjetër hob të sajin, palestrën, të cilës prej muajsh i është futur me “kokë” .

Ajo ka publikuar një video nga palestra dhe vëmendjen e merr fiziku perfekt i Kryemadhit. Deputetja shihet teksa stërvitet fuqishëm dhe trupi i saj i tonifikuar është fryti i gjithë orëve të gjata e të lodhshme në palestër.

KLIKO PER TE PARE VIDEON

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT