"Do bashkëpunojmë ngushtë me PD", Meta flet hapur për të ardhmen

Politikë

"Do bashkëpunojmë ngushtë me PD", Meta flet hapur

Kreu i Partisë së Lirisë në një dalje për mediat tha se do punojë ngushtë me PD, të cilën e cilësoi një parti me shumë contribute.

Ka vetëm një Parti Demokratike dhe vetëm një.

Është një parti me shumë kontribute. Do bashkëpunojmë shumë ngushtë me PD. Që është një vetëm një. Që është si populli opozitar.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Koha e përgjumjes për hatër të PD ka mbaruar.

7 Korriku ishte një tregues i qartë i këtij zgjimi të vlerave më të mira të PD si parti e vlerave. Do punojmë shumë ngushtë me PD. Por edhe me PS për reformën territoriale.” tha Meta.

ME TE LEXUARAT