"Me Ramën s`bëhem kurrë...", aleati i Bashës: Nëse nuk fitojmë, iki nga politika

Politikë

"Me Ramën s`bëhem kurrë...", aleati i Bashës:

Agron Duka i PAA ka firmosur marreveshje me Lulzim Bashen dhe PD-ne per te hyre bashke ne zgjedhje.

Ai ka sqaruar se do te jete i dyti ne listen e kandidateve te koalicionit ne Durres.

Pas marreveshjes me PD-ne, Duka ka theksuar se nuk do te behet asnjehere me Edi Ramen dhe nese kesaj radhe nuk fiton, do largohet nga politika:

“FJALE BURRASH ME RAMËN NUK BËHEM KURRË‼️

Jam i dyti në në qarkun e Durrësit në listat e PD, nëse nuk fitojë nuk marrë pjesë kurrë në zgjedhje”, shkruan Duka ne faqen e tij zyrtare.

ME TE LEXUARAT