Mbështetësit e Sali Berishës "marrin" selinë e PD në Korcë, Ristani: Hyjmë në zgjedhje

Politikë

Mbështetësit e Sali Berishës "marrin" selinë e PD

Lulzim Basha ua ka mbyllur deren jo vetem ne seline kryesore te PD ne Tirane, por edhe ne rrethe perfaqesuesve dhe mesbhetesve te levizjes pro Sali Berishes.

Megjithate keta te fundit, kane arritur "te marrin" sot seline e PD ne Korce.

Arben Ristani ka thene se mbeshtetesit e Berishes hyne ne zyrat e PD ne Korce pas nje kontrate me pronaret e godines.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ai ka bere me dije se komisioni i rithemelimit te PD, do te marre pjese ne zgjedhje, por nuk ka dhene detaje per formulen e perfaqesimit./lajmifundit.al

ME TE LEXUARAT