Larg fushatave dhe thirrjeve për votë, presidenti Meta shijon motin e mirë me të rinjtë në Sauk

Politikë

Larg fushatave dhe thirrjeve për votë, presidenti Meta shijon motin e

Presidenti Ilir Meta ka vendosur që të bëjë një ecje sot. Kështu ka treguar ai përmes një postimi në Facebook, ku tregon se është nën shoqërinë e disa të rinjëve. Meta tregon se destinacioni i tij sot ka qenë Sauku.

 “Një paradite frymëzuese me çunat e Saukut”, shkruan Meta.

Kujtojmë se Presidenti Ilir Meta ka nisur takimet me qytetarët në zona të ndryshme të vendit, ku nuk mungojnë thirrjet e tij për të votuar më 25 prill. Presidenti këto zgjedhjet kreu i shtetit i ka cilësuar si referendum.

ME TE LEXUARAT