Jozefina Topalli feston sot ditëlindjen, nuk e merrni dot me mend sa vjeç bën ish-kryetarja e Kuvendit (FOTO)

Politikë

Jozefina Topalli feston sot ditëlindjen, nuk e merrni dot me mend sa

Ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ditën e sotme feston ditëlindjen e sja të 58-të.

Në këtë ditë kaq të veçantë për të nuk kanë munguar urimet nga dashamirësit dhe sigurisht dhe nga familjarët e Topallit.

Ka qenë vetë ish-kryetarja e Kuvendit ajo e cila në llogarinë e saj në “Facebook”ka publikuar disa nga momentet e bukura të kësaj dite të veçante.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

E rrethuar nga njerëzit e saj të dashur, Topalli ka festuar ditëlindjen mes luleve dhe buzëqeshjeve të bashkëshortit, fëmijëve të saj dhe dy nipave.

 

ME TE LEXUARAT