”Investitori më strategjik mbi këtë tokë është populli i Shqipërisë”, Meta: Llogaridhënia, e pashmangshme!

Politikë

”Investitori më strategjik mbi këtë tokë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se investitori më strategjik i Shqipërisë është vetë populli.

Meta ka ndarë një pjesë nga konferenca për mediat ku thekson edhe njëherë se kush kërkon të shpikë investitorë të tjerë i ka llogaritur gabim pasojat.

Postimi i plotë:

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Investitori më strategjik mbi këtë tokë është populli i Shqipërisë.

Kush kërkon të shpikë investitorë mbi investitorin më strategjik e ka shumë gabim dhe i ka llogaritur keq pasojat.

Llogaridhënia, e pashmangshme!

ME TE LEXUARAT