I vendosur se do të “mundë” Ramën, Basha: Ka ardhur koha të ndryshojmë

Politikë

I vendosur se do të “mundë” Ramën, Basha: Ka ardhurNjë ditë pas arritjes së koalicionit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha duket më i vendosur dhe më i sigurt që do të fitojë në zgjedhjet e 25 prillit.

Përmes një postimi në facebook, Lulzim Basha shprehet se me PD në krye të qeverisë, Shqipëria do të fitojë.

 “Ka ardhur koha të ndryshojmë. Aleanca për ndryshim. Shqipëria Fiton“, shkruan Basha.

 

ME TE LEXUARAT