Foto e qartë e dëmtimeve të Berishës në fytyrë

Politikë

Foto e qartë e dëmtimeve të Berishës në fytyrë

Kreu i PD, Sali Berisha është goditur sot me grusht nga 31 vjeçari Gert Shehu. 

Incidenti ndodhi në nisje të protestës së thirrur nga opozita, teksa Berisha në krah të Ilir Metës po marshonin me turmën e qytetarëve.

Siç shihet edhe nga foto, Berisha ka çarje ne mollzën e djathtë si dhe në hundë si dhe hematoma në pjesën e poshtme të syrit. 

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT