Fevziut i ndodh e papritura në emision, Berisha çohet papritur në këmbë dhe i merr shkopin

Politikë

Fevziut i ndodh e papritura në emision, Berisha çohet papritur

Ish-kryeministri Sali Berisha mbrëmjen e sotme i ftuar në “Opinion” për situatën politike dhe zhvillimet e fundit në prag të zgjedhjeve të pjesshme lokale të 6 marsit diskutoi edhe për sondazhet dhe popullaritetin e liderëve.

Në një moment lideri historik i PD-së u ngrit papritur nga karrigia dhe i “rrëmbeu” shkopin për të komentuar anketën.

ME TE LEXUARAT