Evi Kokalari ''shperthen'' në rrjetet sociale: Hipokritë! Dëshpërimi duket qartë në përpëlitjet e tyre

Politikë

Evi Kokalari ''shperthen'' në rrjetet sociale:

Aktivistja Evi Kokalari me anë të një reagimi në rrjetet sociale ka sulmuar ashpër ish-kryeministrin Sali Berisha.

Kokalari thotë se media e Berishës është e varur nga miqtë e tij dhe se nuk mund të bëjnë asgjë tjetër por veçse të shkruajnë për benefitet e tyre.

Postimi i plotë:

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Sa hipokrite mendoni se është që media e Berishës vazhdon ekzaltohet nga artikujt e Matt Palumbos & Dan Bonginos, a thua se këta po shkruajnë për benefit e tij?

Në fakt këta do vazhdojnë të shkruajnë për Shqipërinë dhe lidhjet e Sorosit me të, për sa kohë që janë miqtë e mij.

Ndërkohë dëshpërimi duket qartë në përpërlitjet e tyre duke shfrytëzuar akoma burimet që kam sjellur gjatë periudhës së foltores.

Shkruani ndonjë gjë për Ora News që e damllosën brënda minutit miqtë tuaj. Pse nuk flisni, ju që bëni sikur mbroni demokracinë dhe Shqiptarët?

Hipokritë!

ME TE LEXUARAT