EMRI/ Një tjetër deputet i Grupit të Alibeajt, i bashkohet Sali Berishës

Politikë

EMRI/ Një tjetër deputet i Grupit të Alibeajt, i bashkohet Sali

Mbledhjes së Grupit të demokratëve e thirrur nga Sali Berisha i është bashkuar një tjetër deputet, i cili ishte pjesë e përkrahësve të Lulzim Bashës dhe Enkelejd Alibeajt.

Behet fjalë për deputetin Kastriot Piroli, i cili për herë të parë është shfaqur në mbledhjen e selisë blu.

EMRI/ Një tjetër deputet i Grupit të Alibeajt, i bashkohet Sali

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Deputeti i Kurbinit është ulur gjatë mbledhjes së sotme në krah të Xhelal Mziut, ndërkohë që edhe në mbledhjet e shkuara deputetë të tjerë janë larguar nga grupi i Alibeajt.

ME TE LEXUARAT