EMRAT/ Përfundon mbledhja e Komisionit të Rithemelimit, zbardhen kandidatët për Kryesinë

Politikë

EMRAT/ Përfundon mbledhja e Komisionit të Rithemelimit, zbardhen

Ka përfunduar mbledhja e Komisionit të Rithemelimit ku janë zgjedhur kandidaturat për Kryesinë e re të Partisë Demokratike, të cilët do të kalohen ditën e nesërme në votim në Këshillin Kombëtar.

Siç shihet nga lista e mëposhtme, përveç anëtarëve të Komisionit të Rithemelimit në garë është dhe deputetja Ina Zhupa.

EMRAT/ Përfundon mbledhja e Komisionit të Rithemelimit, zbardhen

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Në garë për Kryesinë e re të Partisë Demokatike janë 46 kandidatë.

ME TE LEXUARAT