E FUNDIT/ Ish-presidenti Meta jep njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Politikë

E FUNDIT/ Ish-presidenti Meta jep njoftimin e rëndësishëm, ja

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta me anë të një postimi në rrjetin e tij social ‘Facebook’, ka lajmëruar se do të zhvillojë sot një takim me strukturat lokale të kësaj partie në Elbasan.

Meta u shpreh se duhen bashkuar energjitë për t’i rikthyer Elbasanit paqen, sigurinë, zhvillimin dhe rininë.

“Sonte në ora 19:00 do të jem në Elbasan, në këtë qytet simbol të dijes, artit, kulturës dhe patriotizmit.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Në takimin e parë me përfaqësues dhe strukturat lokale të Partisë së Lirisë.

Të bashkojmë energjitë për t’i rikthyer Elbasanit paqen, sigurinë, zhvillimin dhe rininë!”, ka shkruar Meta.

ME TE LEXUARAT