Del lista e këshilltarëve të Berishës e Metës për Tiranën. Në krye Ilir Alimehmeti

Politikë

Del lista e këshilltarëve të Berishës e Metës për

Zbulohet lista me emrat e 62 kandidatëve të koalicionit “Bashkë Fitojmë” për këshillin bashkiak të Tiranës.

Në krye të listës është mjeku i njohur Ilir Alimehmeti dhe më pas vjen Silva Caka e Partisë së Lirisë.

Në vijim lista e plotë: 

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ilir Alimehmeti
2. Silva Caka
3. Endrit Braimllari
4. Beti Njuma
5. Arben Tafaj
6. Floida Kërpaçi
7. Tedi Blushi
8. Ilda Zhulali
9. Dorjan Teliti
10. Ana Azizaj
11. Artan Distafa
12. Albana Kepi
13. Jonathan Pano
14. Eriona Bixha
15. Genci Gjokutaj
16. Keida Kaceli
17. Fatjon Bathorja
18. Brunilda Paskali
19. Blerdi Liçaj
20. Endire Bushati
21. Julian Deda
22. Elona Dhima
23. Luçian Qafoku

24. Adriana Kalaja
25. Bledar Marku
26. Elona Guri
27. Ardian Elezi
28. Festime Serjani
29. Gentian Kaprata
30. Nasilda Shyti
31. Artur Alstafa
32. Ajshe Isha
33. Esmeralda Demiraj
34. Besmir Hoxha
35. Rudina Koro
36. Redjon Zefi
37. Valdete Dashi
38. Besfort Dashi
39. Besford Dorezi
40. Enkeleda Fejzo
41. Emiljano Kapllani
42. Brunilda Haxhiu
43. Xhoel Nonaj
44. Dave Marku
45. Endrit Memia
46. Iva Çarçiu
47. Enkelejd Doda
48. Viola Vrana
49. Nikolin Çali
50. Elda Mustafa
51. Ermand Bajrami
52. Anisa Ibra
53. Darius Vishkurti
54. Brunilda Salaj
55. Adan Kaba
56. Eva Metaj
57. Dorel Memoçi
58. Anxhela Lami
59. Ergys Mollaymeri
60. Enkelejda Hajderasi
61. Artemis Peca
62. Menada Bregu

ME TE LEXUARAT