Berisha: Sot festojmë 31 vjetorin e themelimit të degës së PD-së në Lezhë

Politikë

Berisha: Sot festojmë 31 vjetorin e themelimit të degës së

Ish kryeministri Sali Berisha, përmes një postimi në rrjete sociale shkruan se ditën e sotme në orën 11:00 do të festohet 31 vjetori i themelimit të degës së PD-së në Lezhë.

“Sot, ne ora 11:00 festojme 31 vjetorin e themelimit te deges se PD-se ne Lezhe.


Nderim themeluesve dhe te gjithe demokrateve e demokratëve te Lezhes! Sb”, shkruan Sali Berisha në postim.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Kujtojmë se, në të njëjtin orar do të festohet edhe 30 vjetori i FRESSH, ku i pranishëm do të jetë edhe kryeministri Rama.

ME TE LEXUARAT