Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Politikë

Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të

Vetëm pak minuta pasi Ilir Meta, tha se do të bashkëpunonte ngushtë me Sali Berishën, ky i fundit ka lëshuar deklarata pozitive ndaj ish-presidentit.

Sipas Berishës, Ilir Meta është një opozitar i vërtetë dhe do të bashkëpunojë me të.

Deri më tani sipas Berishës nuk janë ulur në tavolinë me Ilir Metën, por do të bashkërendojnë në çdo veprim.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Nuk jemi ulur për aksionin opozitar.

Por Ilir Meta është opozitar i vërtetë. SPAK është bërë SKAP. Do të bashkërendojmë çdo veprim me Metën dhe partinë e tij. Ne i kemi të hapura gjërat ne jua themi qytetarëve” tha Berisha.

ME TE LEXUARAT