Basha pritet me ovacione në aktivitetin për 8 Dhjetorin

Politikë

Basha pritet me ovacione në aktivitetin për 8 Dhjetorin

Kryetari i PD, Lulzim Basha,  u prit me ovacione dhe duartrokitje në momentin që iu bashkua aktivitetit për ditën e Rinisë,  organizuar nga Fondacioni për Liri dhe Demokraci, “8 Dhetori përmes veprave të autorëve”.

Basha u prit me ovacione në momentin që hyri në sallë ku edhe do të mbajë një fjalë përshëndetëse krahas protagonistëve të lëvizjes studentore.BW

ME TE LEXUARAT