Basha poston foton e marrëveshjes me LSI: Sot bashkuam forcat, më 25 prill Rama do ikë

Politikë

Basha poston foton e marrëveshjes me LSI: Sot bashkuam forcat, më 25Kryedemokrati, Lulzim Basha ka rikujtuar sërish marrëveshjen e sotme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi për zgjedhjen e 25 prillit. Ai shprehet se me këtë marrëveshje ata bashkuan forcat dhe se premtimi që kanë për qytetarët shqiptarë është largimi i Ramës.

"Ne do të fillojmë të punojmë për qytetarët e Shqipërisë"-shkruan Basha.
Postimi në Twiitter i Bashës

Sot bashkuam forcat, të sigurt për të sjellë ndryshimin në Shqipëri. Më 25 Prill ne premtojmë se Rama do të ikë dhe ne do të fillojmë të punojmë për qytetarët e Shqipërisë!

ME TE LEXUARAT