Bardhi zgjedh mes Bashës dhe Alibeajt: Ja me kë kam qenë më afër

Politikë

Bardhi zgjedh mes Bashës dhe Alibeajt: Ja me kë kam qenë më

Numri 2 i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, i është përgjigjur pyetjes së rrallë, nëse ka qenë më afër Lulzim Bashës apo Enkelejd Alibeajt.

Bardhi tha se si në raportin njerëzor ashtu edhe politik ka qenë më afër, Bashës edhe pse Alibeajn e ka njohur më herët.

“Pa asnjë diskutim që kam qenë më afër zotit Basha. Kam njohur më herët Alibeajn, por në politikë kam qenë më afër me Bashën.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Në raport njerëzor nuk ka ndryshuar asgjë”, tha Bardhi.

ME TE LEXUARAT