Rama ''zbërthehet'' pas kuintave, detaji që ra në sy

Politikë

Rama ''zbërthehet'' pas kuintave, detaji që ra

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar pas seancës në Kuvend një foto të tijën në rrjetet sociale.

Kreu i qeverisë shfaqet i lodhur dhe i djersitur pas një fjalimi të gjatë në parlament.

“Prapaskenë pas Kuvendit – I sapodalë nga zhytja në histori për #Durrësin2030”, shkruan Rama në Facebook, ndërsa shihet se është zbërthyer tërësisht, me këmishën e dalë dhe disa kopsa të saj të hapura.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Bie në syu fakti se Rama nuk mban kanotiere poshtë këmishës.

Rama më herët foli për projektin e Portit të Durrësit për të cilin tha se do të jetë porta më e rëndësishme hyrëse nga deti e të gjithë Ballkanit Perëndimor.

 

ME TE LEXUARAT