“Alo! Ca ka nai gjo anej?”,Rama shfaqet i shqetësuar me celular pas konferencës me dy zyrtarët e BE

Politikë

“Alo! Ca ka nai gjo anej?”,Rama shfaqet i shqetësuar me celularKryeministri Edi Rama ndodhet këtë të hënë në Bruksel, ku po zhvillon takime me zyrtarë të lartë të BE për integrimin e Shqipërisë dhe krizën e pandemisë së koronavirusit. Menjëherë pas konferencës për media me dy zyrtarët e lartë të BE, Josep Borrell dhe Oliver Varhelyi, kryeministri Rama ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet duke folur në telefon.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)Përbri fotos, Rama shkruan “Alo! Ca ka nai gjo anej? Bruksel”.

ME TE LEXUARAT