Lajmifundit – Lajmi i fundit

Agjencia Informative Lajmifundit.al, është një ndërmarrje mediatike e hapur dhe pavarur me autorë një grup gazetarësh por edhe bashkëpunëtorë të punësuar aktualë në mediat elektronike dhe te shkruara shqiptare.

Transmetimi ynë i parë online ndodhi më 4 qershor 2009 dhe prej asaj kohe ne ofrojmë informacion pa ndërprerje dhe ne kohe reale për atë që ndodh në hapësiren mbarëshqiptare dhe më gjerë.

Agjencia jonë është regjistruar pranë autoriteteve shqiptare me NIPT: L01405013 dhe ushtron aktivitetin e saj në përputhje me ligjet e Republikës dhe Shqipërisë dhe konventat ndërkombëtare të ratifikuara prej saj.

Lajmifundit.al, eshte i dedikuar te promovoje dhe te mbroje vlerat kulturore, kombetare, etnografike e turistike te kombit shqiptar.

Adresa e redaksisë është: Rruga “Shefqet Kuka”, Godina nr.13, TIRANE

Ju mund të na kontaktoni me email në:
Kliko per te pare emailin #1
Kliko per te pare emailin #2

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

7 komente

 1. hej lajmi me ke derguar nje mesazh rreth replikes me mua po sistemi i juaj nuk me lejon ta hap dhe te shikoj se ckerkoni nga mua. A mund ta postoni edhe njehere ju lutem? Faleminderit per mirkuptimin.

 2. lajmi i fundit, perse nuk i poston mesazhet e mija. Kam me shume se 4 ore qe i kam derguar. Ata qe me drejtohen me fjalor te piste i poston menjehere…., lire e paske shitur lekuren

 3. a ka njeri qe kujdeset per kete faqe< kam nje jave qe hap kete faqe, dhe te njejtat lajme prej shtate ditesh,

  1. Ju kerkojme ndjese por duhet te jete nje problem i internetit ose browserit.

   Faqja rifreskohet cdo 10 minuta me lajme. Ju ftojme ti ndiqni lajmet ne faqen tone ne FB: https://www.facebook.com/lajmeshqiptefundit

   Nderkohe, ka dy menyra per rifreskimin e faqes:
   1 – Shtypni vetem butonin F5

   2 – Duhet te shtypni CTRL dhe duke e mbajtur shtypur CTRL-ne te shtypni edhe F5

   Faleminderit! Redaksia, Lajmifundit.al!

 4. BRAVO GAZETARE NGA SHQIPERIA …. I LEXOJ SHPESH LAMET E FUNDIT NGA VENDI DHE JAM I KENAQUR … QENDRONI NE KRAHE TE POPULLIT DHE JO TE QEVERIVE …. QE NDEROHHEN DUKE PREMTUAR …POR SBEJNE GJE PER TE VARFERIT ….J SI PANORAMA DHE DITA …QE JANE NE KRAH TE KORRUPSIONINT …. I KANE BLERE HAJDUTET ..DHE SHKRUAJN VETEM GJERA BOSHE ..PA VLERA … DHE GAZETA SOT NA E BERI NEXHMIE HOXHEN NENE TEREZA …. SKANE TURP .. E SHKELLEN POPULLIN LIBERTENE EGALITEN VELLAZERIMIN ME KEMBE DISA JOURNALISTA TE KORRUPTUAR ….PER 5 DOLLARE E SHQIN EDHE B……………..N MERCI …ET A BIENTOT ..

 5. “Ka patur urime, por edhe kritika dhe sharje, mbi 3300 komente, mbi 200 shpërndaje dhe shumë pëlqime. Por, një nga komentet që ka spikatur ka qenë ai i një vajze, e cila i kërkon Berishës që të marrë jetë nga vitet e saj, aq e madhe është dashuria për të.” U dhjefsh o lajmi i fundit me gjithe kete lajm DEBIL si nty vete. Dhe, hahahahaha, sa e madhe eshte dashuria per te? A e mat dot? Pika ne koke dhe ne bythe me gjithe komentin qe ka “spikatur” dhe te ka lene ty o koqe pa fryme fare….Po kur ta vene ne bangen e te akuzuarit me cmut ne goje do ngelesh? Edhe 4 vite te tjera ke Edi Ramen si kryeminister, plac me sali qenin !!!!!!

 6. perse nuk i shfaqni komentet e njerezve te ndryshem ne kete faqe? Cfare po ndodh me ju? FYI, vetingu do votohet dhe drejtesia do beje punen e saj. Asnje nuk e shpeton dot saliun tuaj, edhe pa postimin e mesazheve ne faqen tuaj, ai do marri denimin e merituar.

Back to top button
Close