Një djalë dhe një vajzë! Dy 17-vjeçarë vdesin në aksident në Kosovë

Kosovë&Rajon

Një djalë dhe një vajzë! Dy 17-vjeçarë vdesin

Nata e kaluar ka qenë e zezë për Podujevën. Brenda dy orësh janë regjistruar dy viktima në aksidente. Fillimisht makina ka goditur për vdekje një 17-vjeçare në fshatin Gllamnik.

Dy orë më pas, një tjetër aksident në Podujevë ka përfunduar më një viktimë. Viktima është 17-vjeç. Dy të tjerë janë plagosur dhe ndodhen në spital.

 

ME TE LEXUARAT