FOTO/ Masakra me 10 viktima në Mal të Zi, ja kush është autori i sulmit

Kosovë&Rajon

FOTO/ Masakra me 10 viktima në Mal të Zi, ja kush është

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mal të Zi, ku një 34-vjeçar vrau 10 persona.

Vuko Boriloviç është 34-vjeçari që vrau 10 persona në qytetin Cetinje të Malit të Zi pas një konflikti për qiranë me familjen që kishte marrë ambient me qira në shtëpinë e tij.

FOTO/ Masakra me 10 viktima në Mal të Zi, ja kush është

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Sipas mediave malaeze, sulmuesi fillimisht ka vrarë fqinjën dhe fëmijët e saj, e më pas ka telefonuar bashkëshortin për t’i treguar çfarë kishte bërë.

 

 

 

ME TE LEXUARAT