Fatale në Greqi!/ Ish-bashkëshorti tenton ta mbysë shqiptaren teksa ishte në gjumë

Kosovë&Rajon

Fatale në Greqi!/ Ish-bashkëshorti tenton ta mbysë shqiptaren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Heraklio të Kretës, ku një 34-vjeçare ka arritur të shpëtojë nga duart e dhunshme të ish-burrit.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptarja ishte në gjumë kur ndjeu se dikush i vuri duart në qafë.

34-vjeçarja ka rritur të shpëtojë nga duart e ish burrit dhe të dalë në ballkon për të kërkuar ndihmë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Burri kishte thyer derën e ballkonit të shtëpisë dhe ka hyrë si hajdut në dhomën e gjumit dhe ka tentuar të mbysë ish gruan.

41-vjeçari është në prangat e policisë dhe pritet të merret vendimi për të.

 

ME TE LEXUARAT