Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24
Browsing Category

Lajmi i fundit

Lajmi i Fundit ju sjell në kohë reale lajme nga Rajoni dhe Bota, lajme te perditesuara dhe te besueshme.

Lajmi i Fundit është një media kombëtare e pavarur.

E themeluar në Qershor të vitit 2009, duke pasur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë portali i të gjithë shqiptarëve përmes: informimit, argëtimit dhe edukim.

Media jone e gjitha fushave vjen online ne kohe reale, ne menyre te pavarur duke u plotesuar e perditesuar me informacione minute pas minute.

Ne jemi përpjekur ta realizojmë dhe të transmetojmë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi të gjitha lajmet ne 24 orë.

Tashmë konsiderohet si një nga mediat më të rëndësishme dhe më e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare.