Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24
Browsing Category

Bota

Lajmifundit.al ju sjell në kohë reale lajme nga Rajoni dhe Bota , lajme te perditesuara dhe korrekte.

Lajmi i Fundit është një media kombëtare e pavarur.

E themeluar në Qershor të vitit 2009, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë portali i të gjithë shqiptarëve përmes: informimit, argëtimit dhe edukim.

Media jone e gjitha fushave vjen online ne kohe reale, ne menyre te pavarur duke u plotesuar e perditesuar me informacione minute pas minute.

Ne jemi përpjekur ta realizojmë dhe të transmetojmë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi të gjitha lajmet ne 24 orë.

Tashmë konsiderohet si një nga mediat më të rëndësishme dhe më të  ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare.