Plas grushti pas festës, familja prej 5 anëtarësh përleshen në rrugë, çfarë ndodhi?

Bota

Plas grushti pas festës, familja prej 5 anëtarësh përleshen

Një përleshje familjare shpërtheu në rrugë dhe arsyeja do t’ju habisë.

Një debat u përshkallëzua  në dhunë pasi pesë anëtarë të së njëjtës familje të madhe u takuan për të pirë.

Pamjet e marra jashtë pijetores Long Pull në Wrexham tregojnë John Rogers, 39 vjeç që godet me bërryl Gavin Randles, 61 vjeç, në fytyrë duke e rrëzuar atë pa ndjenja.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Para kësaj, Michael Hughes, 46 vjeç, u filmua duke u goditur në pjesën e pasme të kokës përpara se të përplasej me Rogers.

Në përleshje u përfshinë dhe dy anëtarët e tjerë të familjes, Samantha Hughes, 43 vjeç dhe Yvonne Moore, 54 vjeç.

Gjatë sherrit, një shpërndarës i Just Eat me biçikletë u përpoq të futej mes tyre, por nuk ia doli.

Të pesë të pandehurit, nga Wrexham, pranuan grindjen në Gjykatën e Mold Crown./Abcnews

ME TE LEXUARAT