“Nesër, ora 12:00, bashkohu edhe ti për një Shqipëri europiane”, PL: Kundër një regjimi hajdut dhe...

Bota

“Nesër, ora 12:00, bashkohu edhe ti për një Shqipëri

TIRANË

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë Tedi Blushi iu bën thirrje qytetarëve t’i bashkohen protestës së nesërme të opozitës “për një Shqipëri si gjithë Europa”.

Blushi shkruan se protesta është kundër një regjimi hajdut dhe skizofrenik, që vetëm vjedh pa pushim çdo familje shqiptare dhe po shpopullon vendin.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Nesër, ora 12:00, bashkohu edhe ti për një Shqipëri

“Të gjithë bashkë për një Shqipëri si gjithë Europa, kundër një regjimi hajdut dhe skizofrenik, që vetëm vjedh pa pushim çdo familje shqiptare dhe po shpopullon vendin nga të rinjtë!

Nesër, ora 12:00, bashkohu edhe ti për një Shqipëri europiane që u përket të rinjve! ????????????????”, shkruan Blushi.

ME TE LEXUARAT