Çmendet rrjeti/ 19 vjeçari i kërkon dorën për martesë 76 vjeçares

Bota

Çmendet rrjeti/ 19 vjeçari i kërkon dorën për

Një propozim që çdo vajzë e ëndërron: lule, një unazë diamanti, tullumbace të kuqe dhe një deklaratë dashurie në gjunjë.

Mirëpo vajza kësaj rradhe është një grua e moshuar 76 vjeçare që propozohet nga një 19 vjeçar.

I gjithë propozimi u transmetua live në rrjetin social Tik Tok, teksa 16 milion ndjekësit shpërthyen në kritika ndaj Giuseppe D'Anna-s.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Astro Sexy Parade/ Shenjat më me fat nën çarçafë për fundjavën, 28-29 maj
Diferenca prej 56 vitesh ishte e papranueshme për ndjekësit dhe djali u bë objekt kritikash e talljeje në rrjet.

ME TE LEXUARAT